Hakkımızda

Şirketimiz

Ferforje imalatı ile sanayi serüvenine 1996 yılında Gaziantep'te başlayan FİRMA ADI  olarak çeyrek asırlık deneyimiz ile imalat sektörünün en büyük üreticileri arasında yer almaktan gururluyuz.

Özgün tasarımları, kaliteli insan kaynağı ve yaygın müşteri ağı ile dekoratif metal aksesuar alanında öncü olurken, teknoloji ve mühendisliği birleştiren, izlenebilir, ölçülebilir, hesap verebilir üretim anlayışı ile müşteri memnuniyetini ve sürdürülebilir kaliteyi de ilke edindik. Kurulduğumuz tarihten bugüne inovasyonu şirket kültürümüz olarak gördük ve kalifiye insan kaynağımızdan aldığımız güçle dünyadaki yenilikleri işimize entegre etmeyi başardık.  Bizi sektörümüzde farklı kılan bir diğer özelliğimiz ise lojistik tecrübemiz ile müşterilerimize kara, deniz, hava ve demiryolu taşımacılığı ile geniş seçenekte ve onlara avantaj sağlayacak iş modelleri ile hizmet  sunuyor olmamız oldu.

Ulusal ve uluslararası alanda sahip olduğumuz marka değerinin verdiği güç ve misyon; müşterilerimiz için en iyisini ve kalitelisini üretme sorumluluğumuzu da artırıyor.

Bizlerle birlikte ekosistemimizin de bu ivme içinde sağlıklı büyümesini destekliyor; ülke ekonomisine katkı sağlamayı işimizin bir parçası olarak görüyoruz.

Fabrika

cms-img

Müşteri memnuyeti, taleplere anında cevap verebilme, dürüstlük, uygun fiyat, şeffaflık, kaliteye odaklılık, güncellik prensipleri her zaman ön planda tutarak hızla büyüyen dinamik değişime ve öğrenmeye açık yapımızla hedef standartlarımıza hızla yaklaşıyoruz.

Vizyonumuz

Firma olarak kalite ve sertifikalı malzeme seçimindeki titizliği dürüst ticaret konusundaki hassasiyti ve müşterilerimizden aldığı güven ile sağlam ve emin adımlarla müşterimize her zaman en iyiyi en uygun fiyata sunmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz